سايت زنان ايران

من که بلد نبودم يوسف وبلاگ برام زد و من که در اينترنت فقط دنبال سايت های زنان بودم به قول بچه های وبلاگ نويس اولين لينکم شد سايت womeniniran و هميشه هم همان بالا ماند؛ روي تموم لينك ها. كاش مي تونست كمكشون كنم اما حيف كه بزرگ كردن ساينا و كار در بيمارستان تمام وقتم را پر كرده است. امروز هم فقط اومدم كه تشكر بكنم از سايت زنان ايران و اينكهرو هم لينك داده تو صفحه ي وبلاگ ها ي زنان.
02-3-ph-81.jpg

همه عکسهای من

/ 5 نظر / 6 بازدید
پروین

سلام خسته نباشی ايرنا جان. می تونم بفهمم چه زحمتی می کشي، خوشبختانه همسر خوبی داري و کمک کننده، يعنی اميدوارم اينطور باشه. در ضمن به يوسف بگو چرا در وبلاگش انقلاب کرده؟ طرح ساده و قشنگی شده اما بهتره اين قدر تنوع طلب نباشه هر هفته يه تغييرات جديد. مثل اينکه خيلی وقت داره نه؟ ساينای ملوس را ببوس از طرف من.

آزيتا و مجتبي

سلام. سال نو مبارك . اميدوارم سال خوبي داشته باشيد

سپینود

سال خوبی باشد برايت....به زيبايی آسمان آبی بهاری و نسيم ملس روز اول فروردين... باز هم ممنون از تو دوست عزيزم... ساينا کوچولو رو ببوس

سارا

سلام .من خواستم عکس شما را ببينم اما نتوانستم . نميدونم چرا ؟ شايد اين قسمت فعال نيست. راستی شما چرا بيوگرافی از خودتون نداريد ؟ ميشه بيوگرافی و عکس خودتون را بگذاريد؟ سارا

به نظر من تا وقتی شما و امثال شما زن و مرد را جدا می کنيد مثل همين عبارت وبلاگ زنانه و... زن ها هيچوقت به جايی نمی رسند.زنها تا وقتی منتظر هستند که يوسف برايشان وبلاگ درست کند و حتی حاضر نيستند که زحمت ياد گرفتن ساختن يک وبلاگ ساده را به خودشان بدهند و بعد هم با افتخار همه جا جار می زنند که من که بلد نبودم يوسف برايم درست کرد و... و تا وقتی که افتخارشان اين است که يوسفی دارند که برايشان وبلاگ درست کند زنها به هيچ جا نمی رسند.حتی اگر هزاران مطلب ترجمه کنند واز تمام مجلات و روزنامه های جهان برايشان نامه بيايد و ازشان سوال کند.