نامه ای برايم آمده که جالب است. من متن کامل آن را در اين جا می گذارم:
از آوای زن
www.avayezan.com
عزیزان وبلاگ نویس
سلام. ما خیال داریم که در شماره آینده ی نشریه ی آوای زن که 12 سال است در سوید و نروژ منتشر می شود و به تازگی هم صفحه ایی در اینترنت دارد، گزارشی درمورد وبلاگنویس های زن داشته باشیم. به همین منظور از شما دعوت می کنیم که در صورت تمایل به پرسش هایی که در زیر می بینید پاسخ دهید. البته شما می توانید مسایلی که خود فکر می کنید باید گفته شود را هم اضافه کنید. خوشحال می شویم که یکی از بهترین نوشته های وبلاگ خودتان را هم برایمان ارسال کنید تا از میان آنها که می رسند چند تایی را چاپ کنیم.
دوستان عزیز مهلت ارسال پاسخ های شما برای درج در نشریه تا 20 ماه جون است. امیدواریم که با همکاری شما بتوانیم گزارشی جالب برای آنها که به اینترنت دسترسی ندارند و یا با وبلاگنویسی آشنا نیستند تهیه کنیم.
با سپاس از شما
شعله ایرانی
سردبیر
1. چرا وبلاگ نویسی را برای بیان اندیشه های خود انتخاب کردید؟ چرا فکر میکنید باید حرف هایتان را به دیگران منتقل کنید؟ لطفا بنویسید که آیا در ایران هستید یا در کشورهای دیگر.

2. وقتی می نویسید چه مخاطبانی را در نظر دارید؟ فکر می کنید چه کسانی حرف های شما را می خوانند؟

3. فکر میکنید که حرف های شما در این دنیای بزرگ چه جایی دارد و چه تاثیری می گذارد؟

4. چه کسانی وبلاگ شما را می خوانند و با شما وارد مبادله ی فکری می شوند؟ آیا بیشتر زنانند یا مردان؟

5. ای/میل هایی که میرسند بیشتر حول چه مسایلی هستند، آیا مثلا تهدید هم می شوید؟ تشویق ها از جانب چه کسانی است؟

6. وبلاگ نویسی چه تاثیری بر زندگی شما گذاشته؟ به شکل مشخص مثلا در زندگی روزمره اتان چه تغییری به وجود آورده؟ آیا دوستانتان می دانند که شما سایت دارید؟

7. فکر میکنید که وبلاگ نویسی شیوه ی موثری برای رشد زنان است؟ آیا به این ترتیب می توان ارتباط زنان را گسترش داد؟

8. لطفا بنویسید که از چه تاریخی کارتان را شروع کرده اید و چگونه با کار های فنی مربوط به اینترنت آشنا شدید؟

/ 22 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فرشيد

دوست عزيز سلام: مطالبِ وبلاگتان سخت زيبا وصميمي بود و از خواند آن لذت بردم . من هم يك مجلهء ادبي و هنري اينرنتي راه انداختم و از شما دعوت ميكنم كه از آن ديدن نماييد : www.the-wall.org اگر اهداف و محيط آن را مناسب براي همكاري ديديد مي توانيد به آدرس زير با من در تماس باشيد : leper_lucifer@yahoo.com

bazandeh

سلام اميدوارم که يه سر هم به ما بزنی ضرر نداره

فرين

سلام...اولين باره ميام اينجا...از آشناييتون خوشحالم.

gharibe

خوديت نه خودت......

gharibe

جوابه خوديت چيه ؟؟؟؟؟

اهورا

ميگم بد نيست جوابها رو هم ببينيم . البته خيال ميکنم ديگه بايد کم کم از گرد هم آئيهای زنانه آنهم در اينترنت که سلسله اعصاب ارتباطی آدمها است دوری کرد و آدمها رو به شکل ادم ديد . اين حکم دوران ميلينيم است انگار !؟ - عزت زياد.

سپيده

سلام... تبريك مي گم. خيلي بلند و خيلي زياد...براي خاطر شيرين عبادي البته...

مي تونم بپرسم آدرس منزل شما را از كجا پيدا كرده اند؟ به نظر شما وبلاگ شما چه مطلب جالبي داشته است كه يك مجله مهم از آن سر دنيا از شما درخواست كند كه به سوالهايش جواب بدهيد؟ دليل اينكه اين نامه را توي وبلاگتان گذاشتيد چه بوده است؟